O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się praniem dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, wnętrz samochodów, czyszczeniem posadzek oraz myciem okien. Oferujemy także sprzątanie domów jednorodzinnych (wewnątrz i na zewnątrz), mieszkań i biur. 

Cenimy sobie zadowolenie klienta, dlatego zawsze wykonujemy nasze prace rzetelnie, jednocześnie staramy się aby nasza oferta cenowa była jak najbardziej konkurencyjna. Oferujemy darmowy dojazd do klienta na terenie powiatu obornickiego.

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo

Zaufanie

Profesjonalizm

Niskie koszty

Wysoka jakość

Wspaniałe rezultaty

Profesjonalne sprzątanie

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w czyszczeniu praktycznie wszystkich rodzajów domów, poczynając od domów wymagających jedynie kosmetycznego sprzątania po domy  wymagające dokładnego i gruntownego czyszczenia. Wypracowaliśmy techniki sprzątania oraz doboru środków w zależności od powierzchni wymagającej czyszczenia. Wiemy jak usuwać nawet najcięższe, najbardziej wymagające zabrudzenia zarówno w domu, jak i w samochodzie. Możesz spokojnie wrócić do lśniącego domu o jakim zawsze marzyłeś. Skorzystaj z naszych usług i naszego doświadczenia.

Twój wolny czas może faktycznie być wolnym

Czy nie poświęcasz większości swojego czasu na pracę lub opiekę nad dziećmi? Czy nie masz czasem wrażenia, że nie wystarcza ci czasu na wszystko, co dzieje się w twoim życiu? Czy twój kalendarz nie jest już tak wypełniony, że brakuje w nim miejsca na wiele zadań, a w szczególności na sprzątanie domu, mieszkania lub samochodu? Czy nie lepiej byłoby wykupić parę godzin, żeby spędzić go z bliskimi tak, jak lubisz najbardziej? Wykorzystaj swój wolny czas. Powierz obowiązek dbania o czystość nam, a wrócisz do lśniącego domu.

Profesjonalne sprzątanie

Będziesz się cieszyć zdrowym domem

Nie tylko czysty dom to szczęśliwy dom, ale to także zdrowy dom. Oddychaj świeżym powietrzem w swoim domu. Unikaj alergii i ciesz się środowiskiem wolnym od kurzu. Pamiętaj też, że różnego rodzaju insekty, pleśnie, czy roztocza nie lubią zasiedlać czystych domów. Utrzymywanie domu w czystości pozwala unikać chorób w rodzinie.

Twoja wygoda ma dla nas znaczenie

Dbamy o to, żeby wszystko odbywało się sprawnie od samego początku do końca. Czyszczenie możesz umówić po prostu dzwoniąc lub wysyłając maila. Jak ci wygodniej. Ustalimy datę najwygodniejszą dla Ciebie. Posiadamy rozsądne ceny za nasze usługi, więc twój dom lub mieszkanie nie musi czekać na profesjonalne sprzątanie. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i czekaj na czysty dom.

Profesjonalne sprzątanie
czyszczenie karcher

Profesjonalne i szczegółowe czyszczenie

Przy dzisiejszym notorycznym braku czasu, ciężko jest samemu zadbać o gruntowne sprzątanie, czy czyszczenie domowych sprzętów lub samochodu. Robiąc to samemu możesz więc ograniczyć się do pobieżnego odświeżania. Powierzając to nam możesz się spodziewać, że zrobimy to dokładnie, ponieważ wykonując zlecenie, poświęcamy wszystkie siły i umiejętności na wykonanie zadania, którym jest wysprzątanie twojego mieszkania. Co ważne, posiadamy profesjonalny sprzęt, umożliwiający osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Zamawiając u nas gruntowne sprzątanie pozwolisz, by twój dom wyglądał jak nowy. Każdemu skrawkowi czyszczonej powierzchni poświęcamy należytą uwagę.

0
Wypranych dywanów w m2
0
Wyczyszczonych aut
0
Wypranych wypoczynków
0
Zadowolonych klientów