Nasza oferta

Usługi świadczymy na terenie Obornik, Rogoźna, Ryczywołu i okolic. Większe zlecenia również na terenie Poznania i Piły. Usługi wykonujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami i chemią firmy Karcher, Numatic, Nerta – ponieważ stawiamy na jakość.

pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej

Tapicerka twojego samochodu znowu będzie jak nowa! Czyszczenie samochodu obejmuje pranie siedzeń, podłogi, boczków, bagażnika, podsufitki (opcjonalnie). Czyszczenie i konserwacja plastików oraz mycie szyb od środka. Czyścimy również skórę!

pranie wykładzin

Pranie wykładzin
i dywanów

 Do prania ekstrakcyjnego używamy maszyny piorącej firmy Karcher – Puzzi 100, która zapewnia zadowalające efekty. Stosujemy oryginalne środki czyszczące i odplamiacze firmy Karcher, Nerta i EcoShine. Przywracamy świeżość czyszczonym powierzchniom.

pranie wypoczynku i krzeseł

Pranie wypoczynków
i krzeseł

Metoda prania ekstrakcyjnego mebli tapicerowanych polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni roztworem środka czyszczącego. Po okresie działania środek jest odsysany wraz z rozpuszczonym brudem. Pozbywamy się też roztoczy. 

Mycie okien

Mycie
okien

Oferujemy Państwu mycie okien, witryn sklepowych, ogrodów zimowych itp. Usługi wykonujemy w sklepach, restauracjach, aptekach, bankach, biurach, osiedlach, mieszkaniach, domach po prostu wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Stosujemy środki renomowanych firm.

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkań
i domów

Dzięki Mr & Mrs Clean możesz się zrelaksować a brudną robotę zostaw nam. Dbając o najwyższą jakość zadbamy, by twoje wnętrza lśniły czystością i to w rozsądnym czasie. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Zajmiemy się każdą powierzchnią twojego mieszkania.

Sprzątanie biur

Sprzątanie
biur

Jako Mr & Mrs Clean dokładamy należytych starań, by zaspokoić wszystkie potrzeby związanie ze sprzątaniem twojego biura. Będziesz mile zaskoczony.  Wyczyścimy profesjonalnie każdy centymetr twojego biura począwszy od samej przestrzeni biurowej na toalecie kończąc.

Prościej się nie da

Kontakt

Wycena

Czystość

Często zadawane pytania

Jeżeli masz więcej pytań, nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać. Udzielimy niezbędnych informacji.

Przyjeżdżając do twojego domu będziemy wyposażeni we wszystkie środki i urządzenia potrzebne do wykonania zlecenia. Pierwsza wizyta z reguły zabiera najwięcej czasu, ponieważ potrzebujemy go żeby trafnie zorientować się w potrzebach. Kolejne zlecenia trwają już krócej.

Nasza siedziba znajduje się w pobliżu Rogoźna Wlkp. Podejmujemy się zleceń z terenu pomiędzy Poznaniem a Piłą. Przyjmujemy też zlecenia w samym Poznaniu. Jesteśmy mobilni i nie wahamy się użyć naszego auta.

W żadnym wypadku. Świadczymy nasze usługi stosownie do potrzeb, żeby odciążyć naszych klientów w szalonym tempie życia. Nie wymagamy żadnych długoterminowych zobowiązań.

W przypadku sprzątania najlepiej jest umożliwić nam dostęp do wszystkich powierzchni. Skupimy się wtedy na sprzątaniu i czyszczeniu a nie na układaniu przedmiotów na swoich miejscach.